Kanal İstanbul Projesi yapılmalı mıdır?
NAN
NAN
NAN
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Kanal İstanbul Projesi yapılmalı mıdır?
Toplam 0 Oy Kullanıldı
Cumartesi, 29 Şubat 2020
|
İstanbul
|
chevron_left chevron_right
Spor

Ali Koç isyan etti: VAR hakemi bilerek çifte standart uyguladı

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, 1-1 sona eren Alanyaspor maçıyla ilgili yaptığı açıklamada ''VAR hakeminin bilerek çifte standart uyguladı, Hakemin bu penaltıyı görüp, verebilmesi gerekir. Fenerbahçe'nin üzerine oynanmaktadır.'' dedi.

16 Toplam Gösterim
Ali Koç isyan etti: VAR hakemi bilerek çifte standart uyguladı

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, 1-1 sona eren Alanyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Koç, "Fenerbahçe üzerinde bazı oyunlar oynandığını, çelişkili kararlar verildiğini, algı operasyonları yapıldığını anlatmaya çalışmıştım" diye konuşan Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Alanyaspor karşılaşmasında yaşanan pozisyonlarla ilgili olaraksa, "Jailson'un pozisyonu penaltıysa, maçın sonundaki pozisyon net penaltıdır. Hakem ceza alanı içinde iyi pozisyonda. Bu penaltıyı görüp, verebilmesi gerekir. Diyelim ki göremedi, hakemlik zor bir meslek. Çok şükür ki 2 senedir teknoloji var, bunun amacı hatayı indirmek" diye konuştu.

VAR hakeminin bilerek çifte standart uyguladığını belirten Koç, "Net bir şekilde Fenerbahçe'nin üzerine oynanmaktadır. 3 Temmuz'da haklı kupamız nasıl alınmaya çalışıldığını tüm Türkiye gördü, bu sefer de muhtemel şampiyonluğumuzun önü kesilmeye çalışılıyor" dedi.

ERSUN YANAL: FUTBOLUN İÇİNDE KALMAK İÇİN ÇABA HARCIYORUZ

Öte yandan Sarı-lacivertlilerin teknik direktörü Ersun Yanal mücadele sonrasında sert açıklamalar yaptı. İlk olarak maçı değerlendiren tecrübeli çalıştırıcı ""Futbolun içinde kalmak ve futbol konuşmak için çaba harcıyoruz. Çok iyi oynamadık, zaman zaman etkili olduk ama futbolun dışında şeyler de var. Hakem hata yapabilir ve biz onlarla ilgili konuşmuyoruz. Biz de hata yapıyoruz, kaçırıyoruz" dedi.

VAR'ı hatırlatarak isyan eden Yanal, "Elektronik bir sistem var, neden eşit olamıyoruz? Herkes bizden hesap soruyor, biz kime hesap soracağız? Kimden öğreneceğiz? Kaybedebilirdik, futbol bu ama eşitlik yoksa nasıl olacak. Koskoca camianın ayarlarını bozuyorsunuz! Sonunu nasıl getireceksiniz?" yorumunu yaptı.

"AYARLARI DÜZELTİN"

Yanal sözlerine şöyle devam etti: "Pardon mu diyeceksiniz? Hep mi bizimle başlayacaksınız? Kabak tadı verdi! Bunun sorumlusu kimse çıksın konuşsun, hesap versin. Fenerbahçe camiası üzülüyor, herkes şapkasını önüne koysun. Fenerbahçe her şeyin üstesinden gelir. Ayarları düzeltin. Ayaklarınızı denk alın."

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE