Kanal İstanbul Projesi yapılmalı mıdır?
NAN
NAN
NAN
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Kanal İstanbul Projesi yapılmalı mıdır?
Toplam 0 Oy Kullanıldı
Cumartesi, 29 Şubat 2020
|
İstanbul
|
chevron_left chevron_right
Aktüel&Kültür

Kadir İnanır açıklamalarıyla eleştirilerin hedefi haline geldi

İstanbul'da bir alışveriş merkezinde görüntülenen Kadir İnanır, 'Benim tek bir isteğim var' diyerek açıklamalarda bulundu. İnanır'ın açıklamaları, sosyal medyada büyük tepki çekince eleştirilere cevap verdi.

29 Toplam Gösterim
Kadir İnanır açıklamalarıyla eleştirilerin hedefi haline geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın hapishanede yazdığı 'Devran' isimli öyküden yola çıkılarak hazırlanan tiyatro oyununu izlemeye gittiği için hedef haline gelen Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kadir İnanır’dan bir açıklama daha geldi.

Sözcü’nün aktardığına göre barış talebini yenileyen sanatçı, bir alışveriş merkezinde kendisine yöneltilen soruları yanıtlayarak “Beni yıpratmak hem kolay değil, hem de kimsenin işine gelmez. Benim bir tek isteğim var her şey bu ülkede çok güzel olsun, herkes birbirini çok sevsin saysın” ifadelerini kullandı.

İşte İnanır'ın o açıklamaları;

"Tabi ki bizim birbirimize karşı toplum olarak birey olarak görüşlerimizde farklılık muhakkak olacaktır, öyle olmazsa tadı olmaz, yaşamın da tadı olmaz. Ama acil olarak bütün bu sorunları kenara bırakacağız. Sizin çalıştığınız mecralar rahat çalışacaklar. Sosyal hayat hızlanacak, toplumda büyük bir KDV yaratılacak ki her şey çok güzel olsun.

Bunun bir tek yolu var barıştan geçiyor. Ben bunlarla ilgili yoğun çalışmalar içerisindeyim. Onun dışında mesela film çalışmalarının içinde gereken şeyleri söylüyorum, benim yapacağım işlerin sosyal içeriği bütün bu anlattığım sorulanların bir parçasını içerisinde taşıması gerekiyor. Onu da yapacağız umuyorum ama önce hepimizin bildiği bütün sıkıntıları bizim başımıza ören bütün etkenleri ortandan kaldıracağız. Dünyanın en güzel ülkesinde beraber mutlu bir biçimde yaşayacağız. Dünyanın en güzel ülkesi Türkiye Cumhuriyetidir, bu güzel vatanımızdır.

Olsun, onlar olur, olmazsa hayatın tadı olmaz. Herkes aynı görüşte olursa, ama ben şunu iddia ediyorum, benim aleyhime söyleyen herkes bir gün vicdanıyla baş başa kalacak ve “bu Kadir Abiye ayıp ettik” diyecekler.

Şimdiye kadar yapsam beşyüz kere siyasete girerdim. Konuya siyaset üstü bakıyorum. Benim derdim bu memlekete barış gelsin sonra işime döneyim."

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE