Kanal İstanbul Projesi yapılmalı mıdır?
NAN
NAN
NAN
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Kanal İstanbul Projesi yapılmalı mıdır?
Toplam 0 Oy Kullanıldı
Cumartesi, 29 Şubat 2020
|
İstanbul
|
chevron_left chevron_right
TV&Dizi

Yeni bir yabancı dizi arıyorsanız bu listeye mutlaka bakmalısınız

Efsane dizileri bitirdiniz ya da final yapmış olabilir ama dizi sektörü bu konuda hiç boş durmuyor. Popüler dizileriniz son bulmuş olabilir ya da yani bir dizi arıyor olabilirsiniz. Vaktinizi güzel bir dizi ile harcamak niyetinde olanlar için birbirinden harika yeni yabancı diziler de var. 

639 Toplam Gösterim
Yeni bir yabancı dizi arıyorsanız bu listeye mutlaka bakmalısınız

Game of Thrones gibi mükemmel bir dizinin sıkı bir takipçisi olabilirsiniz ve ne yazık ki efsanenin yan dizisi gelmeden başa sarıp sarıp izlemekten başka çaresi yok sanıyorsanız, bu mini liste size oldukça harika alternatifler sunacak..

Chernobyl (Çernobil)

1986 yılında da Ukrayna'nın Çernobil adlı şehrindeki Çernobil Nükleer Santrali'nde meydana gelen feci kaza sonucu 31 kişi yaşamını yitirmişti. Kaza sonrası yayılan radyasyon sonucu bölgede binlerce kişide kanser vakası görülmüş ve bir çoğu ölümle noktalanmıştı. 

Bu facianın ardından Rusya'ya, Avrupa' ya ve ülkemize de büyük miktarda radyasyon yayıldığı kanıtlanmıştı. Bu ciddi zararlar veren felaketi ise Chernobyl dizisi oldukça mükemmel bir şekilde işliyor. 

Euphoria

Yayınlandığı ilk bölümde sınırları zorlayan ve özellikle gençlerin bir hayli dikkatini çeken HBO yapımı Euphoria, kimlik arayışındaki bir grup lise öğrencisinin uyuşturucu, cinsellik, travma ve sosyal medya dünyalarında aşk ve arkadaşlık ilişkilerini yürütmeye çalışmalarını konu ediniyor

Peaky Blinders

13 Eylül 2013 tarihinde BBC Two kanalında yayınlanan, “Peaky Blinders” isimli çeteyi konu almış suç/drama konulu bir dizi olan Peaky Blinders, çete lideri ve yeni görevlendirilen bir dedektif arasında geçiyor.

La Casa de Papel

Yayınlanan 3 sezonu ile önceki yılların en çok konuşulan dizilerinden birisi La Casa de Papel. Uluslarası Emmy Ödülü kazanan ilk İspanyol dizisi olarak ülke tarihine geçti.

The Handmaids Tale

Yayınlandığı ilk 2 sezonda, 6 Emmy ve Altın Küre ödülü kazanmaya hak kazanan The Handmaids Tale, Margaret Atwood’un ödüllü ve en çok satan romanı Gilead’in distopik hayatını ele alıyor.

En ufak bir hatanın ölümle sonuçlanabildiği zamanlarda Amerika’ya ait topraklarda totaliter yaşam süren insanlar etrafında gerçekleşen olayları izleyebileceğiniz dizi, HBO imza

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE